DP Šolsko 2015 8.10.2015 11:15:54
Start list by classes (stage 1 - DP Šolsko)

No.St. No.Chip No.NameClassClubCountryStart 1
 
Dijaki D
1.141908999ŠKARABOT MatejDijaki DGIMNAZIJA VIČSLO01:30
2.50SOBAN MaticDijaki DTŠC NOVA GORICA - BIOTEHNIŠKA ŠOLASLO03:30
3.58ERZNOŽNIK MaticDijaki DGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO05:30
4.39KUZMAN MarkDijaki DŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO07:30
5.88TRONTELJ LukaDijaki DGIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANASLO09:30
6.70URŠIČ JanDijaki DGIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAISTRA KAMNIKSLO11:30
7.53DERMOTA MaticDijaki DGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO13:30
8.36KLANČAR MartinDijaki DŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO17:30
9.11VEHOVEC ŽigaDijaki DGIMNAZIJA VIČSLO19:30
10.52GANTAR TjažDijaki DGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO21:30
11.95ŠALAMUN JanDijaki DGIMNAZIJA MOSTE, LjubljanaSLO23:30
12.26VASILJEVIĆ JanDijaki DGIMNAZIJA TOLMINSLO25:30
13.32JALEN GašperDijaki DŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO27:30
14.56VEGELJ NaceDijaki DGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO29:30
15.86BAUMGARTNER FilipDijaki DGIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANASLO31:30
16.72SIRC LovroDijaki DGIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAISTRA KAMNIKSLO33:30
17.20MIKLAVC GalDijaki DGIMNAZIJA ŠIŠKASLO35:30
18.35DEBELJAK MartinDijaki DŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO37:30
19.87DAVIDOVIČ DomenDijaki DGIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANASLO39:30
20.54MENEGATTI AljažDijaki DGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO41:30
21.74POGAČAR AljošaDijaki DGIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAISTRA KAMNIKSLO43:30
22.19REBOLJ AljošaDijaki DGIMNAZIJA ŠIŠKASLO45:30
23.38GRLJ JernejDijaki DŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO47:30
24.25TALJAT ŽigaDijaki DGIMNAZIJA TOLMINSLO49:30
25.57BOGATAJ MarkDijaki DGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO51:30
26.13Stonič ErazemDijaki DGIMNAZIJA VIČSLO53:30
27.34BERKOPEC PeterDijaki DŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO55:30
28.23ŽNIDARŠIČ BorDijaki DGIMNAZIJA ŠIŠKASLO57:30
29.51RODMAN MaksDijaki DŠKOFIJSKA VIPAVASLO59:30
30.81MILOST AmadejDijaki DBIOTEHNIŠKI CENTER NAKLOSLO61:30
31.33KAVČIČ DomenDijaki DŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO63:30
32.73BLAŽ MaticDijaki DGIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAISTRA KAMNIKSLO67:30
33.59RUPNIK AmbrožDijaki DGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO69:30
34.40ZUPANČIČ BlažDijaki DŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO73:30
35.80PETROVIČ GašperDijaki DGIMNAZIJA BEŽIGRADSLO75:30
36.12CIMPERMAN ŽanDijaki DGIMNAZIJA VIČSLO77:30
37.55MENEGATTI AndražDijaki DGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO79:30
38.27ČOPI GašperDijaki DGIMNAZIJA TOLMINSLO81:30
39.37RODE MartinDijaki DŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO83:30
40.71RAVNIKAR ŽanDijaki DGIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAISTRA KAMNIKSLO85:30
 
Dijaki E
1.622077620STANONIK SimonDijaki EGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO10:07
2.15ŽNIDARŠIČ UrbanDijaki EGIMNAZIJA VIČSLO12:00
3.42STREHAR JurijDijaki EŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO18:00
4.24NOVAK EnejDijaki EGIMNAZIJA ŠIŠKASLO24:00
5.89BABIČ TilenDijaki EGIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANASLO30:00
6.61MOČNIK MaticDijaki EGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO36:00
7.41DOBRE Jan MartinDijaki EŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO42:00
8.102ČERNE LucijanDijaki ESREDNJA LESARSKA ŠOLA LJUBLJANASLO48:00
9.77ŠPENDL MartinDijaki EGIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAISTRA KAMNIKSLO54:00
10.60PAVŠIČ AljažDijaki EGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO66:00
11.43JURCA MatejDijaki EŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO72:00
12.76HROVAT MajDijaki EGIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAISTRA KAMNIKSLO78:00
 
Dijakinje D
1.46TOPLAK TinkaraDijakinje DŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO03:30
2.30SOVDAT JulijaDijakinje DGIMNAZIJA TOLMINSLO07:30
3.91DREMEL ZarjaDijakinje DGIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANASLO09:30
4.45JEZERŠEK PolonaDijakinje DŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO11:30
5.16KREFT TinkaraDijakinje DGIMNAZIJA VIČSLO13:30
6.66Dobravec PiaDijakinje DGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO15:30
7.100KORELC MihalaDijakinje DGIMNAZIJA LEDINASLO17:30
8.28BENČIK TinaDijakinje DGIMNAZIJA TOLMINSLO19:30
9.47KUŠAR KatarinaDijakinje DŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO21:30
10.93ŠUŠTERŠIČ LucijaDijakinje DGIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANASLO23:30
11.99FERENC JulijaDijakinje DGIMNAZIJA LEDINASLO25:30
12.31ŠULIN MijaDijakinje DGIMNAZIJA TOLMINSLO27:30
13.44JAMŠEK KlaraDijakinje DŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO29:30
14.94ŠKERELJ KajaDijakinje DGIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANASLO31:30
15.78RAVNIKAR MonikaDijakinje DGIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAISTRA KAMNIKSLO33:30
16.407HAREJ DašaDijakinje DGIMNAZIJA NOVA GORICASLO35:30
17.90ROZMAN KlaraDijakinje DGIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANASLO37:30
18.64POLJANŠEK NikaDijakinje DGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO39:30
19.83ČERNE OtaDijakinje DBIOTEHNIŠKI CENTER NAKLOSLO41:30
20.29GERBEC NušaDijakinje DGIMNAZIJA TOLMINSLO43:30
21.92URŠIČ KristinaDijakinje DGIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANASLO45:30
22.96PRIMOŽIČ PatricijaDijakinje DGIMNAZIJA MOSTE, LjubljanaSLO47:30
23.65HUMAR AnjaDijakinje DGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO49:30
24.103FOŠKI BrinaDijakinje DGIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA SLO51:30
25.101ŠALAMUN AnaDijakinje DGIMNAZIJA LEDINASLO53:30
26.63GANTAR LaraDijakinje DGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO55:30
 
Dijakinje E
1.84RODE TajdaDijakinje EBIOTEHNIŠKI CENTER NAKLOSLO02:30
2.17PRIMOŽIČ UršaDijakinje EGIMNAZIJA VIČSLO12:30
3.48MERŠE AndrejaDijakinje EŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO32:30
4.85KROPIVNIK MelitaDijakinje EBIOTEHNIŠKI CENTER NAKLOSLO42:30
5.69POLJANŠEK KatjušaDijakinje EGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJASLO62:30
6.49DIM KlaraDijakinje EŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJASLO72:30
 
Invalidi F
1.108ŽIVIC ŽanInvalidi FCIRIUS VIPAVASLO02:00
2.107ŠTEMBERGER KatarinaInvalidi FCIRIUS VIPAVASLO06:00
3.106KOREN AndrejInvalidi FCIRIUS VIPAVASLO10:00
4.104MARC MojcaInvalidi FCIRIUS VIPAVASLO14:00
5.105SLOKAR AleksInvalidi FCIRIUS VIPAVASLO18:00
 
Učenci A
1.253ŠORLI CK BlažUčenci AOŠ TOLMINSLO00:00
2.225VALAND SamoUčenci AOŠ TABOR 1SLO08:00
3.1112070917ZUPAN TilenUčenci AOŠ KOMENDA MOSTESLO15:50
4.252ŠORLI BD BlažUčenci AOŠ TOLMINSLO16:00
5.201886219HUMAR NaceUčenci AOŠ VODICESLO22:37
6.154BANKO TadejUčenci AOŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJASLO28:00
7.1711404139KAVČIČ ValentinUčenci AOŠ IDRIJASLO30:12
8.200PLEVEL PeterUčenci AOŠ VODICESLO32:00
9.110438982TURK NejcUčenci AOŠ KOMENDA MOSTESLO34:09
10.224RAJTER MaticUčenci AOŠ TABOR 1SLO36:00
11.251HVALA Kevin Učenci AOŠ TOLMINSLO40:00
12.109GREGORC DenisUčenci AOŠ KOMENDA MOSTESLO44:00
13.156ZUPAN MaticUčenci AOŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJASLO48:00
14.129JOB MihaelUčenci AOŠ SVETI TOMAŽSLO52:00
15.215ZGONEC GašperUčenci AOŠ KAŠELJSLO56:00
16.227VUKOVIČ ČrtUčenci AOŠ TABOR 1SLO60:00
17.250PAGON TineUčenci AOŠ TOLMINSLO64:00
18.128CIZERL ErikUčenci AOŠ SVETI TOMAŽSLO68:00
19.155HRIBLJAN AndrejUčenci AOŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJASLO72:00
20.178PRIMOŽIČ AnUčenci AOŠ CERKNOSLO76:00
21.226HREN AnejUčenci AOŠ TABOR 1SLO80:00
22.127OBRAN ŽanUčenci AOŠ SVETI TOMAŽSLO84:00
23.344SELJAK LukaUčenci ASLO88:00
 
Učenci B
1.404SAMEC AndražUčenci BOŠ DOBRAVLJESLO00:00
2.254ŠORLI ŽigaUčenci BOŠ TOLMINSLO01:30
3.272ALBERTO MONTES ManuelUčenci BOŠ DOBRAVLJESLO03:00
4.320PIRIH ŽanUčenci BOŠ DUŠANA MUNIHA MOST NA SOČISLO06:00
5.304ZAKONJŠEK JulijanUčenci BOŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINISLO07:30
6.202KASTELIC MihaUčenci BOŠ VODICESLO09:00
7.216HERNEC RokUčenci BOŠ KAŠELJSLO10:30
8.179KATARIĆ TitUčenci BOŠ CERKNOSLO12:00
9.173KAVČIČ JulijanUčenci BOŠ IDRIJASLO13:30
10.319MANFREDA Matevž Učenci BOŠ DUŠANA MUNIHA MOST NA SOČISLO15:00
11.205STRAŽE JurijUčenci BOŠ VODICESLO16:30
12.257BOŽNAR UrbanUčenci BOŠ POLJANESLO18:00
13.229REHEL MelUčenci BOŠ TABOR 1SLO19:30
14.181MOČNIK AnejUčenci BOŠ CERKNOSLO21:00
15.321PLAJNŠEK GregaUčenci BOŠ DUŠANA MUNIHA MOST NA SOČISLO22:30
16.218KUNC MatevžUčenci BOŠ KAŠELJSLO24:00
17.275ŽVANUT TilenUčenci BOŠ DOBRAVLJESLO25:30
18.231ČERNOGA DavidUčenci BOŠ TABOR 1SLO27:00
19.182OZEBEK AnejUčenci BOŠ CERKNOSLO28:30
20.310445693PETROVIČ DomenUčenci BOŠ ŠTURJE, AjdovščinaSLO30:00
21.291HABIČ BenjaminUčenci BOŠ SOSTROSLO33:00
22.305FLORJAN Matija Učenci BOŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINISLO34:30
23.324PESTOTNIK STRES SvitUčenci BOŠ TRNOVOSLO36:00
24.230RAJTER TomažUčenci BOŠ TABOR 1SLO37:30
25.180DOMNIK NejcUčenci BOŠ CERKNOSLO39:00
26.312KOVAČIČ JernejUčenci BOŠ ŠKOFLJICASLO40:30
27.157DEMŠAR MatevžUčenci BOŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJASLO42:00
28.219GRAD FilipUčenci BOŠ KAŠELJSLO43:30
29.271PAHOR AleksUčenci BOŠ DOBRAVLJESLO45:00
30.306ZUPANC JakaUčenci BOŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINISLO46:30
31.313JUVAN MajUčenci BOŠ ŠKOFLJICASLO48:00
32.113GREGORC ErikUčenci BOŠ KOMENDA MOSTESLO49:30
33.203VERBIČ ŽanUčenci BOŠ VODICESLO51:00
34.276KRKOČ UrbanUčenci BOŠ DOBRAVLJESLO52:30
35.293PISTOTNIK RokUčenci BOŠ SOSTROSLO54:00
36.159ANDERLUH LukaUčenci BOŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJASLO55:30
37.114ŽURBI DomenUčenci BOŠ KOMENDA MOSTESLO57:00
38.270MAITI MatijaUčenci BOŠ DOBRAVLJESLO58:30
39.134GOLOB TomiUčenci BOŠ SVETI TOMAŽSLO60:00
40.183ČELIK AljažUčenci BOŠ CERKNOSLO61:30
41.174WAHL JanUčenci BOŠ IDRIJASLO63:00
42.204NOVAK MartinUčenci BOŠ VODICESLO64:30
43.132PLOHL Aljaž Učenci BOŠ SVETI TOMAŽSLO66:00
44.274GREGORIČ NikUčenci BOŠ DOBRAVLJESLO67:30
45.402LOVRO JanUčenci BOŠ KOMENDA MOSTESLO69:00
46.217NMIKLAVEC Maj JurijUčenci BOŠ KAŠELJSLO70:30
47.130PEVEC NejcUčenci BOŠ SVETI TOMAŽSLO72:00
48.228SAMEJA Matic RokUčenci BOŠ TABOR 1SLO73:30
49.112KERN RokUčenci BOŠ KOMENDA MOSTESLO75:00
50.131PETRENA DavidUčenci BOŠ SVETI TOMAŽSLO78:00
51.273BRATOŽ JaniUčenci BOŠ DOBRAVLJESLO79:30
52.405KRKOČ JanošUčenci BOŠ DOBRAVLJESLO81:00
53.292GOMBAČ LinUčenci BOŠ SOSTROSLO82:30
54.133VLAŠIČ ŽigaUčenci BOŠ SVETI TOMAŽSLO84:00
55.343MAJDIČ EnejUčenci BOŠ KOMENDA MOSTESLO85:30
56.165TRATNIK Jacob JosephUčenci BOŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJASLO87:00
 
Učenci C
1.234VERDONIK MihaUčenci COŠ TABOR 1SLO01:00
2.295ČUČULOVIČ TarasUčenci COŠ SOSTROSLO04:00
3.258DERLINK UrbanUčenci COŠ POLJANESLO05:30
4.115FARTEK JakaUčenci COŠ KOMENDA MOSTESLO07:00
5.214NOVAK NinoUčenci COŠ VODICESLO08:30
6.309COKAN ŽigaUčenci COŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINISLO11:30
7.2772056383MARC JanUčenci COŠ DOBRAVLJESLO12:55
8.207GYERGYEK MihaUčenci COŠ VODICESLO13:00
9.235ROJKO RokUčenci COŠ TABOR 1SLO14:30
10.166ŽIBERT JureUčenci COŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJASLO16:00
11.117MAJDIČ EnejUčenci COŠ KOMENDA MOSTESLO17:30
12.262504141LUZNAR AljažUčenci COŠ POLJANESLO20:28
13.222SMREKAR PeterUčenci COŠ KAŠELJSLO20:30
14.177SERŽENTA AlešUčenci COŠ IDRIJASLO22:00
15.213JAKOFČIČ SMREKAR SimonUčenci COŠ VODICESLO23:30
16.184DEBELJAK MaticUčenci COŠ CERKNOSLO25:00
17.118KRALJ TejUčenci COŠ KOMENDA MOSTESLO26:30
18.327KUŠAR FilipUčenci COŠ TRNOVOSLO28:00
19.308DELAKORDA Tanej Učenci COŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINISLO29:30
20.163MERŠE AndrejUčenci COŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJASLO31:00
21.176KAZIČ AjdinUčenci COŠ IDRIJASLO32:30
22.328GABER LukaUčenci COŠ MEDVODESLO34:00
23.261STRŽINAR MarcelUčenci COŠ POLJANESLO35:30
24.186MLAKAR NejcUčenci COŠ CERKNOSLO37:00
25.161JAMŠEK UrhUčenci COŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJASLO38:30
26.307HAJNŠEK UrbanUčenci COŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINISLO40:00
27.139VIHER Luka Učenci COŠ SVETI TOMAŽSLO41:30
28.299ZAVODNIK BlažUčenci COŠ SOSTROSLO44:30
29.162MAVRIČ VidUčenci COŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJASLO46:00
30.135LAH DomenUčenci COŠ SVETI TOMAŽSLO47:30
31.279ŠTOR DavidUčenci COŠ DOBRAVLJESLO49:00
32.316ŠTRUKELJ LukaUčenci COŠ ŠKOFLJICASLO50:30
33.164KOTAR JakobUčenci COŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJASLO52:00
34.138NIDORFER Alen Učenci COŠ SVETI TOMAŽSLO53:30
35.116KAVČIČ MatjažUčenci COŠ KOMENDA MOSTESLO55:00
36.206STRAŽE MatijaUčenci COŠ VODICESLO56:30
37.185PIRIH GajUčenci COŠ CERKNOSLO58:00
38.136OBRAN JanUčenci COŠ SVETI TOMAŽSLO59:30
39.329RANT TimUčenci COŠ MEDVODESLO61:00
40.294NOVAK UrbanUčenci COŠ SOSTROSLO62:30
41.233VAGNER ReneUčenci COŠ TABOR 1SLO64:00
42.141ŠTUHEC UrošUčenci COŠ SVETI TOMAŽSLO65:30
43.259PODREKAR AnžeUčenci COŠ POLJANESLO67:00
44.300PESTOTNIK JožeUčenci COŠ SOSTROSLO68:30
45.187ŠPIK AlenUčenci COŠ CERKNOSLO70:00
46.137REP ŽanUčenci COŠ SVETI TOMAŽSLO71:30
47.232ADORNO BenjaminUčenci COŠ TABOR 1SLO74:30
48.140EMERŠIČ BlažUčenci COŠ SVETI TOMAŽSLO77:30
49.260STANONIK Jan Učenci COŠ POLJANESLO79:00
50.124KAVČIČ DomenUčenci COŠ KOMENDA MOSTESLO80:30
51.311445697PETROVIČ FilipUčenci COŠ ŠTURJE, AjdovščinaSLO82:00
52.223GRAD JakaUčenci COŠ KAŠELJSLO83:30
 
Učenke A
1.237VAJDIČ Lana Učenke AOŠ TABOR 1SLO22:00
2.408ŠLENC ŽivaUčenke AOŠ MEDVODESLO26:00
3.142KRAJNC AmadejaUčenke AOŠ SVETI TOMAŽSLO30:00
4.296JANČAR BAUMAN ŽivaUčenke AOŠ SOSTROSLO34:00
5.238PLAZOVNIK Ana Lenka Učenke AOŠ TABOR 1SLO38:00
6.145ERJAVEC EmaUčenke AOŠ SVETI TOMAŽSLO42:00
7.236KAMPUŠ Lana Učenke AOŠ TABOR 1SLO54:00
8.144KOSI LeaUčenke AOŠ SVETI TOMAŽSLO58:00
9.325PESTOTNIK STRES LunaUčenke AOŠ TRNOVOSLO62:00
10.208RAKUN ŠpelaUčenke AOŠ VODICESLO66:00
11.239VUJAKLIJA MašaUčenke AOŠ TABOR 1SLO70:00
12.143LIPOVŠEK MineaUčenke AOŠ SVETI TOMAŽSLO74:00
13.10FERENC TinkaUčenke AOŠ POLJESLO78:00
 
Učenke B
1.242POROPAT BrinaUčenke BOŠ TABOR 1SLO03:30
2.340PURKART Pia Učenke BOŠ LOG DRAGOMERSLO05:00
3.337MARINIČ AjnaUčenke BOŠ POLJESLO06:30
4.339LIPOVAC SaraUčenke BOŠ POLJESLO08:00
5.241JAKOPOVIČ TamaraUčenke BOŠ TABOR 1SLO09:30
6.342KMETIČ ZarjaUčenke BOŠ OSKARJA KOVAČIČASLO11:00
7.341253346ŠKARABOT AnjaUčenke BOŠ LOG DRAGOMERSLO12:07
8.330TERZE KNIFIC TiaUčenke BOŠ MEDVODESLO14:00
9.121LAH MajaUčenke BOŠ KOMENDA MOSTESLO15:30
10.240BREČKO HanaUčenke BOŠ TABOR 1SLO17:00
11.169ANDERLUH KatarinaUčenke BOŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJASLO18:30
12.263ŠINKOVEC JedrtUčenke BOŠ POLJANESLO20:00
13.175LEBAN ManjaUčenke BOŠ IDRIJASLO21:30
14.333ŠKULJ MajaUčenke BOŠ MEDVODESLO23:00
15.190895037RUPNIK SaraUčenke BOŠ CERKNOSLO23:02
16.243ZRNKO KsenjaUčenke BOŠ TABOR 1SLO24:30
17.220ZGONEC KatjaUčenke BOŠ KAŠELJSLO26:00
18.209BALAS TiaUčenke BOŠ VODICESLO27:30
19.401GLIHA MancaUčenke BOŠ ŠKOFLJICASLO29:00
20.244MURŠIČ AnaUčenke BOŠ TABOR 1SLO32:00
21.123KERN TinaUčenke BOŠ KOMENDA MOSTESLO33:30
22.317LASIČ Naja Učenke BOŠ ŠKOFLJICASLO35:00
23.211JAMŠEK DemetraUčenke BOŠ VODICESLO36:30
24.280ZABUKOVEC ZalaUčenke BOŠ DOBRAVLJESLO38:00
25.298ŠTEPEC GeaUčenke BOŠ SOSTROSLO39:30
26.188RAZPET TajdaUčenke BOŠ CERKNOSLO42:30
27.212DREŠAR ŠpelaUčenke BOŠ VODICESLO44:00
28.334ŠPENKO ZalaUčenke BOŠ MEDVODESLO45:30
29.221ILOVAR Pia Učenke BOŠ KAŠELJSLO47:00
30.297NOVAK LucijaUčenke BOŠ SOSTROSLO48:30
31.191TUŠAR TejaUčenke BOŠ CERKNOSLO50:00
32.210BABIČ KatjaUčenke BOŠ VODICESLO51:30
33.332ŠKULJ EvaUčenke BOŠ MEDVODESLO53:00
34.268ŠTRAVS KatjaUčenke BOŠ POLJANESLO54:30
35.122RAVNIKAR NikaUčenke BOŠ KOMENDA MOSTESLO56:00
36.148ŠMID NikaUčenke BOŠ SVETI TOMAŽSLO57:30
37.338FERENC ZalaUčenke BOŠ POLJESLO60:30
38.331ŠLENC EvaUčenke BOŠ MEDVODESLO62:00
39.146BRUMEN SaraUčenke BOŠ SVETI TOMAŽSLO63:30
40.192ŠTREMFELJ NežaUčenke BOŠ CERKNOSLO65:00
41.267HADALIN LarisaUčenke BOŠ CERKNOSLO68:00
42.147TRATNJEK AnjaUčenke BOŠ SVETI TOMAŽSLO69:30
 
Učenke C
1.318HROVAT NežaUčenke COŠ ŠKOFLJICASLO01:00
2.247FOSTER VitaUčenke COŠ TABOR 1SLO07:00
3.335BAČNIK KarinUčenke COŠ MEDVODESLO09:00
4.303KRIVIC ŠpelaUčenke COŠ SOSTROSLO11:00
5.198MOČNIK MajaUčenke COŠ CERKNOSLO13:00
6.1252052381ZAVRL ZalaUčenke COŠ KOMENDA MOSTESLO13:46
7.266ŠUBIC AnjaUčenke COŠ POLJANESLO15:00
8.289FUČKA SaraUčenke COŠ DOBRAVLJESLO17:00
9.336PANDŽA MašaUčenke COŠ MEDVODESLO19:00
10.194LAPANJA UršaUčenke COŠ CERKNOSLO21:00
11.301KEBER AnjaUčenke COŠ SOSTROSLO23:00
12.288DURN SaraUčenke COŠ DOBRAVLJESLO25:00
13.326PESTOTNIK STRES DoraUčenke COŠ TRNOVOSLO27:00
14.245KADIŠ LaraUčenke COŠ TABOR 1SLO29:00
15.197DOMNIK NinaUčenke COŠ CERKNOSLO31:00
16.302HOČEVAR Eva AlinaUčenke COŠ SOSTROSLO33:00
17.151BELŠAK UrškaUčenke COŠ SVETI TOMAŽSLO35:00
18.285PERŠIČ AndrejaUčenke COŠ DOBRAVLJESLO37:00
19.199ČEMAŽAR BlažkaUčenke COŠ CERKNOSLO41:00
20.149MAJCEN MetaUčenke COŠ SVETI TOMAŽSLO43:00
21.249ŠEGULA AnjaUčenke COŠ TABOR 1SLO45:00
22.286BRATINA KajaUčenke COŠ DOBRAVLJESLO47:00
23.193LAPANJA KajaUčenke COŠ CERKNOSLO49:00
24.153KLEMEČIČ NikaUčenke COŠ SVETI TOMAŽSLO51:00
25.248PODJA VRŠEK LaraUčenke COŠ TABOR 1SLO53:00
26.265STANONIK JercaUčenke COŠ POLJANESLO55:00
27.284KAVČIČ SaraUčenke COŠ DOBRAVLJESLO57:00
28.150OBRAN NikaUčenke COŠ SVETI TOMAŽSLO59:00
29.170VERTAČNIK EmaUčenke COŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJASLO61:00
30.287BRATINA LaraUčenke COŠ DOBRAVLJESLO65:00
31.152DIMITROVSKI Lea Učenke COŠ SVETI TOMAŽSLO67:00
32.246PAVRIČ SabinaUčenke COŠ TABOR 1SLO69:00
33.126POGAČAR Ana PiaUčenke COŠ KOMENDA MOSTESLO73:00
34.195RAZPET DejaUčenke COŠ CERKNOSLO75:00
35.290MUŽINA IvanaUčenke COŠ DOBRAVLJESLO77:00
36.406KAVČIČ SaraUčenke COŠ DOBRAVLJESLO79:00