SOL 7 3. 10. 2021 02:03:12
Start list by clubs (stage 1 - Jezero)

No. St. No. Chip No. Name Class Club Country Start 1
 
No club/Individual
1. 11 Žnidaršič Urban M21A 02:00
 
#zaorgáč
1. 158 8657100 Koštejn Vít M21E ORG CZE 11:00
 
Kamniški orientacijski klub
1. 32 1404145 Lebar Bojan M35 Kamniški OK SLO 15:00
2. 33 889724 Kračun Rajko M35 Kamniški OK SLO 23:00
3. 34 1404141 Flerin Drevenšek Mojca Ž21E Kamniški OK SLO 09:00
 
Mariborski OK
1. 145 1404144 Kropivšek Leon M35 MOK SLO 35:00
 
OK Azimut
1. 91 2132996 Obid Anze M10 OK Azimut SLO 22:00
2. 92 2107081 Sedej Rok M12 OK Azimut SLO 00:00
3. 93 2142763 Kurtanjek Lovro M12 OK Azimut SLO 32:00
4. 94 1100102 Sedej David M14 OK Azimut SLO 01:00
5. 95 8101970 Poljanšek Aleš M45 OK Azimut SLO 14:00
6. 96 2114459 Leban Marijan M55 OK Azimut SLO 22:00
7. 97 406850 Lapajne Janko M65 OK Azimut SLO 37:00
8. 98 Kurtanjek Luka REK OK Azimut SLO
9. 99 406860 Sedej Žiga OTR OK Azimut SLO
10. 100 442834 Majdič Špela Ž14 OK Azimut SLO 09:00
11. 101 442805 Močnik Jana Ž14 OK Azimut SLO 45:00
12. 102 2142764 Gnezda Neža Ž16 OK Azimut SLO 13:00
13. 103 2069811 Leban Manja Ž18 OK Azimut SLO 02:00
14. 104 2142756 Bogataj Pia Ž18 OK Azimut SLO 36:00
15. 105 2077620 Stanonik Simon M21E OK Azimut SLO 23:00
16. 106 2127797 Obid Maja Ž21B OK Azimut SLO 47:00
17. 107 406859 Sedej Katarina Ž21B OK Azimut SLO 01:00
18. 108 2148495 Bizjak Beno M12 OK Azimut SLO 20:00
19. 109 2142771 Novak Nejc M12 OK Azimut SLO 12:00
20. 110 406857 Gantar Borut M14 OK Azimut SLO 17:00
21. 111 2133344 Bizjak Božo M14 OK Azimut SLO 29:00
22. 112 2045663 Bogataj Rok M14 OK Azimut SLO 39:00
23. 113 1398546 Sedej Vlado M65 OK Azimut SLO 05:00
24. 114 2107071 Gantar Primož M16 OK Azimut SLO 40:00
25. 115 2148496 Bizjak Julija Ž10 OK Azimut SLO 02:00
26. 116 2114454 Gantar Brina Ž12 OK Azimut SLO 36:00
27. 117 2107055 Eržen Nika Ž12 OK Azimut SLO 16:00
28. 118 2107054 Obid Neža Ž14 OK Azimut SLO 49:00
29. 119 2052183 Eržen Nea Ž14 OK Azimut SLO 41:00
30. 120 8081970 Poljanšek Marjanca Ž45 OK Azimut SLO 25:00
31. 121 2141141 Žižek Saša Ž45 OK Azimut SLO 41:00
32. 122 2077607 Mohorič Lana Ž18 OK Azimut SLO 44:00
33. 123 2069843 Tušar Teja Ž18 OK Azimut SLO 32:00
34. 124 2107057 Obid Marko M21A OK Azimut SLO 46:00
35. 125 1000555 Eržen Valentin M21A OK Azimut SLO 32:00
36. 126 2107075 Gantar Kristjan M21B OK Azimut SLO 34:00
37. 127 1110256 Bizjak Boštjan M21B OK Azimut SLO 12:00
38. 128 2045683 Bogataj Boštjan M21B OK Azimut SLO 48:00
39. 129 1401615 Tušar Peter M21E OK Azimut SLO 15:00
40. 130 1398955 Hvala Gregor M21E OK Azimut SLO 31:00
41. 131 2107072 Gantar Damjana Ž21B OK Azimut SLO 09:00
42. 132 2088810 Bogataj Nataša Ž21B OK Azimut SLO 29:00
43. 133 2127789 Istenič Maja Ž21B OK Azimut SLO 17:00
44. 134 2114447 Serženta Seljak Zala Ž21E OK Azimut SLO 01:00
45. 135 8092000 Poljanšek Nika Ž21E OK Azimut SLO 21:00
 
OK Brežice
1. 86 406722 Hribar Timotej M18 OK Brežice SLO 24:00
2. 87 2077852 Jevševar Bojan M35 OK Brežice SLO 03:00
3. 88 2077853 Jevševar Martin M18 OK Brežice SLO 12:00
4. 89 2077785 Hribar Anica Ž35 OK Brežice SLO 28:00
5. 90 2050470 Jevševar Jedert Ž21B OK Brežice SLO 23:00
 
OK Slovenj Gradec
1. 140 1418841 Dudic Marko M45 OK SG SLO 00:00
2. 141 2102032 Mezga Frida Ž12 OK SG SLO 44:00
3. 142 2102031 Mezga Tanja Ž45 OK SG SLO 45:00
4. 143 2102033 Pirnat Tomaž M21A OK SG SLO 08:00
 
OK Slovenske Konjice
1. 159 2107053 Bončina Igor M45 OK SK SLO 38:00
 
OK Tivoli
1. 146 2088832 Ferenc Martin M14 OK Tivoli SLO 05:00
2. 147 2114460 Pobega Davor M45 OK Tivoli SLO 30:00
3. 148 2114458 Koder Svit M16 OK Tivoli SLO 16:00
4. 149 2114455 Ugrin Nikolina Ž14 OK Tivoli SLO 33:00
5. 150 442838 Blejec Maja Ž35 OK Tivoli SLO 36:00
6. 151 2114456 Koder Živa Ž18 OK Tivoli SLO 26:00
7. 152 2065597 Černe Aljaž M21B OK Tivoli SLO 06:00
8. 153 435642 Ferenc Ales M21E OK Tivoli SLO 03:00
9. 154 7207941 Ferenc Julija Ž21B OK Tivoli SLO 33:00
10. 155 2114451 Ugrin Maja Ž21B OK Tivoli SLO 27:00
11. 156 406886 Pribakovič Borštnik Ana Ž21E OK Tivoli SLO 29:00
12. 157 422525 Leskovšek Gregor M21B OK Tivoli SLO 00:00
 
Orientacijski klub Komenda
1. 35 2069801 Jarc Val M10 OK Komenda SLO 10:00
2. 36 1425112 Malus Drejc M12 OK Komenda SLO 04:00
3. 37 2069815 Kurinčič Jakob M12 OK Komenda SLO 48:00
4. 38 1425114 Malus Ožbej M14 OK Komenda SLO 43:00
5. 39 2113837 Cokan Jan M14 OK Komenda SLO 37:00
6. 40 2103910 Kremžar Florijan M14 OK Komenda SLO 47:00
7. 41 2103909 Kremžar Tomaž M35 OK Komenda SLO 47:00
8. 42 7210497 Zupan Gregor M45 OK Komenda SLO 26:00
9. 43 1425109 Babič Silvo M55 OK Komenda SLO 10:00
10. 44 1425107 Turk Nejc M16 OK Komenda SLO 04:00
11. 45 1425102 Zupan Tilen M16 OK Komenda SLO 28:00
12. 46 235870 Jarc Neža OTR OK Komenda SLO
13. 47 2069813 Jeraj Mija Ž10 OK Komenda SLO 18:00
14. 48 2113838 Kremžar Katarina Ž10 OK Komenda SLO 30:00
15. 49 2069797 Kurinčič Jerca Ž10 OK Komenda SLO 14:00
16. 50 2034095 Jarc Ajda Ž12 OK Komenda SLO 08:00
17. 51 2113834 Jeraj Ajda Ž12 OK Komenda SLO 24:00
18. 52 1425118 Paradiž Petra Ž35 OK Komenda SLO 18:00
19. 53 2070918 Močnik Tina Ž35 OK Komenda SLO 04:00
20. 54 2069834 Stojan Petra Ž45 OK Komenda SLO 15:00
21. 55 1425116 Malus Vita Ž16 OK Komenda SLO 31:00
22. 56 1425106 Ravnikar Nika Ž18 OK Komenda SLO 14:00
23. 57 1425115 Kavčič Jure M21A OK Komenda SLO 20:00
24. 58 1425117 Malus Franc M21B OK Komenda SLO 38:00
25. 59 2069819 Korelc Andrej M21B OK Komenda SLO 24:00
26. 60 1425120 Zmrzlikar Jure M21E OK Komenda SLO 27:00
27. 61 9988877 Zorman Jernej M21E OK Komenda SLO 19:00
28. 62 1425113 Malus Marta Ž21B OK Komenda SLO 39:00
29. 63 2052362 Bogataj Spela Ž21B OK Komenda SLO 43:00
30. 64 2113845 Gorjup Poženel Darja Ž21B OK Komenda SLO 03:00
31. 65 1425104 Pogačar Ana Pia Ž21E OK Komenda SLO 05:00
32. 66 2113839 Šuc Enej M12 OK Komenda SLO 40:00
33. 67 2069806 Kölner Anže M12 OK Komenda SLO 28:00
34. 68 2069825 Seljak Jaka M14 OK Komenda SLO 13:00
35. 69 8150477 Churkin Sergey M35 OK Komenda SLO 27:00
36. 70 8280028 Kölner Blaž M35 OK Komenda SLO 11:00
37. 71 8011033 Seljak Luka M16 OK Komenda SLO 46:00
38. 72 438998 Šuc Tin OTR OK Komenda SLO
39. 73 2070920 Šuc Teja Ž10 OK Komenda SLO 26:00
40. 74 2113842 Kölner Brina Ž14 OK Komenda SLO 21:00
41. 75 1425110 Hacin Kölner Irena Ž35 OK Komenda SLO 10:00
42. 76 2069847 Pust Karin Ž18 OK Komenda SLO 20:00
43. 77 2088287 Pust Tomaž M21A OK Komenda SLO 42:00
44. 78 9999940 Seljak Borut M21B OK Komenda SLO 30:00
45. 79 2113841 Šuc Timotej M21B OK Komenda SLO 42:00
46. 80 9101667 Blaž Matic M21E OK Komenda SLO 07:00
47. 81 2113840 Gombač Šuc Elena Ž21B OK Komenda SLO 11:00
48. 82 9000050 Vuga Seljak Alenka Ž21B OK Komenda SLO 21:00
49. 83 7210498 Babič Katja Ž21E OK Komenda SLO 45:00
50. 84 9011122 Zavrl Zala Ž21E OK Komenda SLO 17:00
51. 85 7210499 Jezeršek Polona Ž21E OK Komenda SLO 37:00
 
Orientacijski Klub Polaris
1. 18 435134 Foški Oskar M14 OK Polaris SLO 25:00
2. 19 Rojc Iztok M35 OK Polaris SLO 39:00
3. 20 1398948 Foški Valter M45 OK Polaris SLO 48:00
4. 21 7131068 Foški Mojca Ž35 OK Polaris SLO 44:00
5. 22 1408998 Rebolj Aljoša M21B OK Polaris SLO 18:00
6. 23 406896 Anderluh Katarina Eva Ž21B OK Polaris SLO 35:00
7. 24 1401548 Foški Brina Ž21E OK Polaris SLO 33:00
8. 25 1398927 Osterman Eneja Ž21E OK Polaris SLO 25:00
9. 26 895040 Savinšek Primož M45 OK Polaris SLO 06:00
10. 27 886218 Cimerman Andrej M45 OK Polaris SLO 40:00
11. 28 235897 Anderluh Ana Maja Ž14 OK Polaris SLO 53:00
12. 29 445705 Škarabot Alenka Ž45 OK Polaris SLO 07:00
13. 30 253346 Škarabot Anja Ž18 OK Polaris SLO 08:00
14. 31 895021 Anderluh Luka M21B OK Polaris SLO 50:00
 
SSD-AŠZ GAJA orienteering
1. 144 2088835 Pavlič Zdenko M65 GAJA Orienteering ITA 19:00
 
Škofjeloški orientacijski klub
1. 136 520504 Eržen Boris M45 ŠOK SLO 34:00
2. 137 980592 Eržen Izabela OTR ŠOK SLO
3. 138 2045587 Plavčak Ana Ž35 ŠOK SLO 22:00
4. 139 980588 Cankar Uroš M21A ŠOK SLO 16:00