Savinjski Pokal 2017 7.9.2017 16:56:37
Start list by clubs (stage 1 - SOL7)

No. St. No. Chip No. Name Class Club Country Start 1
 
No club/Individual
1. Šuc Tin Otroška
2. Šuc Teja Otroška
3. Kremžar Florijan Otroška
4. Šuc Enej Otroška
5. 1302717 Ievstafiev Oleksandr M45 31:00
 
Expres Czech Team
1. 301272 Gawel Jiri M21B ECZT CZE 09:00
2. 682624 Olexa Zdeněk M21B ECZT CZE 39:00
 
Kamniški orientacijski klub
1. 1404145 Zagorc Tina Ž21E Kamniški OK SLO 02:00
2. 1408132 Kmetec Barbara Ž21E Kamniški OK SLO 40:00
 
Mariborski OK
1. 673167 Bauman Boris M35 MOK SLO 04:00
2. 7000500 Allwinger Herwig M35 MOK SLO 10:00
 
OK Azimut
1. 406859 Sedej Rok Začetniki OK Azimut SLO
2. 406860 Sedej David Začetniki OK Azimut SLO
3. 2107055 Eržen Nika Začetniki OK Azimut SLO
4. 1398955 Hvala Gregor M21E OK Azimut SLO 00:00
5. 1398546 Sedej Vlado M55 OK Azimut SLO 03:00
6. 2069811 Leban Manja Ž14 OK Azimut SLO 04:00
7. 1968213 Bončina Igor M45 OK Azimut SLO 07:00
8. 500470 Salopek Tihon M14 OK Azimut SLO 08:00
9. 2088810 Bogataj Nataša Ž21B OK Azimut SLO 12:00
10. 406855 Cvelbar Uroš M35 OK Azimut SLO 14:00
11. 2077602 Razpet Deja Ž16 OK Azimut SLO 15:00
12. 1398929 Poljanšek Nika Ž18 OK Azimut SLO 17:00
13. 2045663 Bogataj Rok MŽ10 OK Azimut SLO 17:00
14. 1000555 Eržen Valentin M21A OK Azimut SLO 18:00
15. 435615 Čelik Aljaž M14 OK Azimut SLO 20:00
16. 500475 Salopek Dorja Ž12 OK Azimut SLO 22:00
17. 445663 Rejec Pavel M55 OK Azimut SLO 23:00
18. 2052183 Eržen Nea MŽ10 OK Azimut SLO 25:00
19. 2077609 Gantar Tjaž M18 OK Azimut SLO 26:00
20. 2069845 Vidič Matej M21B OK Azimut SLO 27:00
21. 500458 Salopek Tihomir M35 OK Azimut SLO 28:00
22. 406850 Lapajne Janko M55 OK Azimut SLO 31:00
23. 887795 Kenda Klemen M35 OK Azimut SLO 32:00
24. 2107070 Poljanšek Marjanca Ž45 OK Azimut SLO 35:00
25. 9909999 Močnik Rok M21A OK Azimut SLO 36:00
26. 406852 Knap Črtomir M55 OK Azimut SLO 39:00
27. 1398926 Cvelbar Luka MŽ10 OK Azimut SLO 41:00
28. 445666 Rejec Marjana Ž45 OK Azimut SLO 43:00
29. 2107053 Poženel Natan Maj M14 OK Azimut SLO 44:00
30. 2069848 Poljanšek Aleš M35 OK Azimut SLO 44:00
31. 300748 Kacin Emil M21B OK Azimut SLO 45:00
32. 2069843 Tušar Teja Ž14 OK Azimut SLO 46:00
33. 1398949 Jazbar Jožko M45 OK Azimut SLO 47:00
34. 1401614 Močnik Nejc M21A OK Azimut SLO 48:00
35. 2088818 Cvelbar Mila MŽ10 OK Azimut SLO 49:00
36. 406846 Leban Marijan M55 OK Azimut SLO 51:00
37. 1401599 Močnik Silvij M45 OK Azimut SLO 51:00
38. 2052392 Jeram Nuša Ž21E OK Azimut SLO 52:00
 
OK Brežice
1. 2077853 Jevševar Martin M14 OK Brežice SLO 26:00
2. 308919 Zorko Nejc M14 OK Brežice SLO 38:00
3. 406722 Hribar Timotej M14 OK Brežice SLO 50:00
4. 439275 Bogovič Vid M21E OK Brežice SLO 54:00
 
OK Kapela
1. Vidaković Fabian Otroška KAP CRO
2. Vukmanović Martin Otroška KAP CRO
3. 2105108 Jerković Perić Olga Ž14 KAP CRO 16:00
4. 720210 Vukmanović Mladen M45 KAP CRO 19:00
5. 2113348 Vidaković Majda Ž12 KAP CRO 32:00
6. 552005 Vukmanović Vinka Ž21E KAP CRO 34:00
7. 2105097 Bergant Vidakovic Sandra Ž21B KAP CRO 42:00
 
OK Maksimir
1. 535353 Delić Petar M35 Maksimir CRO 50:00
 
OK Tivoli
1. 445685 Šumečki Janez OPEN OK Tivoli SLO
2. 445689 Ledinšek Biserka Začetniki OK Tivoli SLO
3. 406886 Pribaković Borštnik Ana M45 OK Tivoli SLO 03:00
4. 2088832 Ferenc Martin MŽ10 OK Tivoli SLO 09:00
5. 442838 Ferenc Tinka Ž12 OK Tivoli SLO 12:00
6. 2073100 Kunc Robert M45 OK Tivoli SLO 13:00
7. 445687 Kunc Rešek Natalija Ž45 OK Tivoli SLO 19:00
8. 7204990 Kunc Gregor M16 OK Tivoli SLO 23:00
9. 445684 Ferenc Zala Ž14 OK Tivoli SLO 28:00
10. 2050437 Kunc Matevž M14 OK Tivoli SLO 32:00
11. 2073099 Kunc Mojca MŽ10 OK Tivoli SLO 33:00
12. 9999004 Smrekar Peter M16 OK Tivoli SLO 35:00
13. 435642 Ferenc Julija Ž18 OK Tivoli SLO 41:00
 
Orientacijski klub Komenda
1. 2069798 Kurinčič Jerca Otroška OK Komenda SLO
2. 2052358 Kölner Blaž M35 OK Komenda SLO 00:00
3. 2069802 Malus Franc M21B OK Komenda SLO 01:00
4. 406831 Kölner Brina MŽ10 OK Komenda SLO 01:00
5. 2069813 Malus Vita Ž12 OK Komenda SLO 02:00
6. 438991 Malus Drejc MŽ10 OK Komenda SLO 05:00
7. 2069834 Stojan Petra Ž21B OK Komenda SLO 06:00
8. 2070917 Zupan Tilen M12 OK Komenda SLO 07:00
9. 2070920 Zupan Gregor M21A OK Komenda SLO 08:00
10. 2069815 Babič Katja Ž14 OK Komenda SLO 10:00
11. 2069807 Kavčič Domen M16 OK Komenda SLO 11:00
12. 2036371 Flašker Ajda Ž21E OK Komenda SLO 12:00
13. 438995 Kölner Anže MŽ10 OK Komenda SLO 13:00
14. 2069808 Babič Silvo M21B OK Komenda SLO 15:00
15. 2069796 Ravnikar Žan M18 OK Komenda SLO 16:00
16. 235877 Kavčič Lucija Ž12 OK Komenda SLO 17:00
17. 2056924 Vuga Seljak Alenka Ž21B OK Komenda SLO 18:00
18. 2062633 Seljak Borut M21B OK Komenda SLO 21:00
19. 438993 Malus Ožbej MŽ10 OK Komenda SLO 21:00
20. 2052394 Ravnikar Nika Ž14 OK Komenda SLO 22:00
21. 2103909 Kremžar Tomaž M35 OK Komenda SLO 24:00
22. 2069797 Paradiž Petra Ž21B OK Komenda SLO 24:00
23. 2069800 Turk Nejc M12 OK Komenda SLO 27:00
24. 2103910 Kremžar Lucija MŽ10 OK Komenda SLO 29:00
25. 2069791 Primožič Patricija Ž18 OK Komenda SLO 29:00
26. 442831 Kurinčič Simon M21A OK Komenda SLO 30:00
27. 2052362 Zavrl Janez M21B OK Komenda SLO 33:00
28. 2069847 Pust Karin Ž14 OK Komenda SLO 34:00
29. 2070919 Zupan Romana Ž21B OK Komenda SLO 36:00
30. 2069816 Seljak Luka M12 OK Komenda SLO 37:00
31. 2069825 Seljak Jaka MŽ10 OK Komenda SLO 37:00
32. 2088287 Pust Tomaž M45 OK Komenda SLO 43:00
33. 235878 Kurinčič Jakob MŽ10 OK Komenda SLO 45:00
34. 9002007 Ravnikar Monika Ž21E OK Komenda SLO 46:00
35. 2052388 Pogačar Ana Pia Ž16 OK Komenda SLO 47:00
36. 2070918 Zupan Lara Ž21B OK Komenda SLO 48:00
37. 2034095 Jezeršek Polona Ž18 OK Komenda SLO 49:00
38. 438986 Cokan Jan MŽ10 OK Komenda SLO 53:00
39. 9011122 Zavrl Zala Ž18 OK Komenda SLO 53:00
 
Orientacijski Klub Polaris
1. 235897 Anderluh Ana Maja Otroška OK Polaris SLO
2. 435134 Foški Oskar Začetniki OK Polaris SLO
3. 7131068 Foški Mojca Ž35 OK Polaris SLO 05:00
4. 1908999 Škarabot Matej M18 OK Polaris SLO 06:00
5. 445705 Škarabot Alenka Ž45 OK Polaris SLO 07:00
6. 895021 Anderluh Luka M14 OK Polaris SLO 14:00
7. 305954 Anderluh Gregor M35 OK Polaris SLO 20:00
8. 1398948 Foški Valter M45 OK Polaris SLO 25:00
9. 50289 Anderluh Marija Ž45 OK Polaris SLO 27:00
10. 349769 Jerše Damjana Ž21B OK Polaris SLO 30:00
11. 7841967 Škarabot Miha M45 OK Polaris SLO 37:00
12. 7777222 Rojc Iztok M35 OK Polaris SLO 38:00
13. 406896 Anderluh Katarina Eva Ž14 OK Polaris SLO 40:00
14. 253346 Škarabot Anja Ž14 OK Polaris SLO 52:00
15. 406804 Zupan Aleš M45 OK Polaris SLO 55:00
 
Planinsko Društvo Ajdovščina
1. 2034086 Gregorc Urban M21A PD Ajdovščina SLO 42:00
 
Škofjeloški orientacijski klub
1. 442575 Sladič Roman M55 ŠOK SLO 11:00
2. 2045587 Plavčak Ana Ž21E ŠOK SLO 22:00