DP Šolsko 22. 09. 2020 17:38:24
Start list by clubs (stage 1)

No. St. No. Chip No. Name Class Club Country Start 1
 
GIMNAZIJA ŠIŠKA
1. 751 BABIČ Katja Dijakinje GIMNAZIJA ŠIŠKA SLO
2. 752 PUST Karin Dijakinje GIMNAZIJA ŠIŠKA SLO
 
GIMNAZIJA BEŽIGRAD
1. 735 KUNC Matevž Dijaki GIMNAZIJA BEŽIGRAD SLO
 
GIMNAZIJA BREŽICE
1. 744 HRIBAR Timotej Dijaki GIMNAZIJA BREŽICE SLO
 
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK
1. 721 JAGODIČ David Dijaki GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK SLO
2. 722 PAVLINIČ Gal Dijaki GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK SLO
3. 723 BERLEC Aljaž Dijaki GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK SLO
4. 724 BOJKOVIČ Luka Dijaki GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK SLO
5. 725 DOMINKO Gabriel Dijaki GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK SLO
6. 726 KOTNIK Max Dijaki GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK SLO
7. 727 NOVAK Maj Dijaki GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK SLO
8. 728 POLJANŠEK Izak Dijaki GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK SLO
9. 729 VOVK Peter Dijaki GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK SLO
10. 730 PRISTOVNIK Luka Dijaki GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK SLO
11. 731 RAVNIKAR Nika Dijakinje GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK SLO
12. 732 URŠIČ Tjaša Dijakinje GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK SLO
13. 733 JUHANT Nives Dijakinje GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK SLO
14. 734 PŠENIČNIK Lotti Dijakinje GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK SLO
 
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA
1. 736 GANTAR Primož Dijaki GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SLO
2. 737 OBID Aljaž Dijaki GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SLO
3. 738 GOLOB Matevž Dijaki GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SLO
4. 739 LOGAR Anej Dijaki GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SLO
5. 740 RAZPET Tajda Dijakinje GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SLO
6. 741 LEBAN Manja Dijakinje GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SLO
7. 742 MOHORIČ Lana Dijakinje GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SLO
8. 743 TUŠAR Teja Dijakinje GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA SLO
 
GIMNAZIJA KRANJ
1. 750 ŠPENKO Zala Dijakinje GIMNAZIJA KRANJ SLO
 
GIMNAZIJA LEDINA
1. 753 WEBER Cris Dijaki GIMNAZIJA LEDINA SLO
2. 754 FERENC Zala Dijakinje GIMNAZIJA LEDINA SLO
3. 755 KERN Tina Dijakinje GIMNAZIJA LEDINA SLO
 
OŠ CERKNO
1. 778 BIZJAK Božo Učenci OŠ CERKNO SLO
2. 779 LIKAR Tadej Učenci OŠ CERKNO SLO
3. 780 BOGATAJ Rok Učenci OŠ CERKNO SLO
4. 781 ŠKVARČA Aljaž Učenci OŠ CERKNO SLO
5. 782 MAJDIČ Špela Učenke OŠ CERKNO SLO
6. 783 OBID Neža Učenke OŠ CERKNO SLO
7. 784 MOČNIK Jana Učenke OŠ CERKNO SLO
8. 785 ERŽEN Nea Učenke OŠ CERKNO SLO
 
OŠ DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM
1. 776 SELJAK Jaka Učenci OŠ DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM SLO
2. 777 SELJAK Luka Učenci OŠ DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM SLO
 
OŠ DOBRAVLJE
1. 834 MAMIČ Hana Učenke OŠ DOBRAVLJE SLO
2. 835 REMEC Agnes Učenke OŠ DOBRAVLJE SLO
3. 836 LOZAR Zala Učenke OŠ DOBRAVLJE SLO
4. 837 FUČKA Kaja Učenke OŠ DOBRAVLJE SLO
5. 838 ŠTOR Neža Učenke OŠ DOBRAVLJE SLO
6. 839 FAGANEL Vid Učenci OŠ DOBRAVLJE SLO
7. 840 KERŠEVAN Aljaž Učenci OŠ DOBRAVLJE SLO
8. 841 PEČENKO Jakob Učenci OŠ DOBRAVLJE SLO
9. 842 NOVAK Tine Učenci OŠ DOBRAVLJE SLO
10. 843 PREMRN Denis Učenci OŠ DOBRAVLJE SLO
11. 844 ŠTRUKELJ Žan Učenci OŠ DOBRAVLJE SLO
 
OŠ IDRIJA
1. 761 GANTAR Borut Učenci OŠ IDRIJA SLO
2. 762 KAVČIČ Valentin Učenci OŠ IDRIJA SLO
3. 763 LEBAN Domen Učenci OŠ IDRIJA SLO
4. 764 GNEZDA Žan Učenci OŠ IDRIJA SLO
5. 765 ČESNIK Enej Učenci OŠ IDRIJA SLO
 
OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE
1. 846 RUPNIK Zala Učenke OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE SLO
2. 847 HRUP Žiga Učenci OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE SLO
3. 848 RUPNIK Tine Učenci OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE SLO
 
OŠ KAŠELJ
1. 812 ILOVAR Rok Učenci OŠ KAŠELJ SLO
2. 813 DOBRAVEC Nejc Učenci OŠ KAŠELJ SLO
3. 814 KODER Svit Učenci OŠ KAŠELJ SLO
4. 815 ZUPANČIČ Jakob Učenci OŠ KAŠELJ SLO
5. 816 MACEDONI Maša Učenke OŠ KAŠELJ SLO
6. 817 HERNEC Brina Učenke OŠ KAŠELJ SLO
7. 818 KUNC Mojca Učenke OŠ KAŠELJ SLO
8. 819 VUILOVA Kristina Učenke OŠ KAŠELJ SLO
 
OŠ KOMENDA MOSTE
1. 766 JEREBIČ Simon Erik Učenci OŠ KOMENDA MOSTE SLO
2. 767 TRUNK Nejc Učenci OŠ KOMENDA MOSTE SLO
3. 768 KERN Patricija Učenke OŠ KOMENDA MOSTE SLO
4. 769 POGAČAR Vita Učenke OŠ KOMENDA MOSTE SLO
 
OŠ MONTESSORI
1. 820 KASTELEC Tadej Učenci OŠ MONTESSORI SLO
2. 821 MAČEK Ajda Učenke OŠ MONTESSORI SLO
3. 822 MAHNIČ Angela Učenke OŠ MONTESSORI SLO
4. 823 ZDEŠAR Nika Učenke OŠ MONTESSORI SLO
5. 824 DEMŠAR Rahela Učenke OŠ MONTESSORI SLO
6. 825 VEZJAK Pavla Učenke OŠ MONTESSORI SLO
7. 826 PINTAR Lucija Učenke OŠ MONTESSORI SLO
8. 827 GOSTIČ Eva Učenke OŠ MONTESSORI SLO
9. 828 ROMIH Kaja Zoe Učenke OŠ MONTESSORI SLO
10. 829 TROŠT Zala Učenke OŠ MONTESSORI SLO
11. 830 ZUPAN Zala Učenke OŠ MONTESSORI SLO
12. 831 SMOLE Gal Učenci OŠ MONTESSORI SLO
13. 832 MOZETIČ Miha Učenci OŠ MONTESSORI SLO
14. 833 HRASTNIK Lenart Učenci OŠ MONTESSORI SLO
 
OŠ N.H. MAKSA PEČARJA
1. 775 ŽIŽEK Lev Učenci OŠ N.H. MAKSA PEČARJA SLO
 
OŠ POLJANE
1. 793 PISK Dominik Učenci OŠ POLJANE SLO
2. 794 DOLENC Miha Učenci OŠ POLJANE SLO
3. 795 KOS Timotej Učenci OŠ POLJANE SLO
4. 796 KRIŽNAR David Učenci OŠ POLJANE SLO
5. 797 ŠUBIC Blaž Učenci OŠ POLJANE SLO
6. 798 FERLAN Brina Učenke OŠ POLJANE SLO
7. 799 FICKO Lučka Učenke OŠ POLJANE SLO
8. 800 BUH Katja Učenke OŠ POLJANE SLO
 
OŠ POLJE
1. 863 FERENC Tinka Učenke OŠ POLJE SLO
 
OŠ SOSTRO
1. 786 FAŠUN Aljoša Učenci OŠ SOSTRO SLO
2. 787 SELAN Matajž Franci Učenci OŠ SOSTRO SLO
3. 788 ŠUBELJ Martin Učenci OŠ SOSTRO SLO
4. 789 HABIČ Nika Učenke OŠ SOSTRO SLO
5. 790 BERTALANIČ Taja Učenke OŠ SOSTRO SLO
6. 791 UGRIN Nikolina Učenke OŠ SOSTRO SLO
7. 792 NOVAK Julija Učenke OŠ SOSTRO SLO
 
OŠ SVETI TOMAŽ
1. 801 HEBAR KOSI Nino Učenci OŠ SVETI TOMAŽ SLO
2. 802 PEVEC Žan Učenci OŠ SVETI TOMAŽ SLO
3. 803 SIRC Janez Učenci OŠ SVETI TOMAŽ SLO
4. 804 MUNDA Matic Učenci OŠ SVETI TOMAŽ SLO
5. 805 ŠTUHEC Simon Učenci OŠ SVETI TOMAŽ SLO
6. 806 BEC Maša Učenke OŠ SVETI TOMAŽ SLO
7. 807 HEBAR Stela Učenke OŠ SVETI TOMAŽ SLO
8. 808 HEBAR Klara Učenke OŠ SVETI TOMAŽ SLO
9. 809 KEKEC Arabela Učenke OŠ SVETI TOMAŽ SLO
10. 810 CIZERL Ilona Učenke OŠ SVETI TOMAŽ SLO
11. 811 ŠERUGA Sanela Učenke OŠ SVETI TOMAŽ SLO
 
OŠ TABOR
1. 849 BEDRAČ PLAZOVNIK Ana Lenka Učenke OŠ TABOR SLO
2. 850 LEŠNIK Lana Učenke OŠ TABOR SLO
3. 851 EICHMEIER Lara Učenke OŠ TABOR SLO
4. 852 DOVNIK Ajda Učenke OŠ TABOR SLO
5. 853 HOHNEC ROŠKER Tea Učenke OŠ TABOR SLO
6. 854 KRUŠEC Ela Učenke OŠ TABOR SLO
7. 855 PURG Iva Učenke OŠ TABOR SLO
8. 856 MATUŠAN Luka Učenci OŠ TABOR SLO
9. 857 RADAKOVIČ Miloš Učenci OŠ TABOR SLO
10. 858 VAJDIČ Marko Učenci OŠ TABOR SLO
11. 859 ZAJEC Anej Učenci OŠ TABOR SLO
12. 860 FESEL David Učenci OŠ TABOR SLO
13. 861 BOŽIČ Jure Učenci OŠ TABOR SLO
14. 862 BRUČI Arti Učenci OŠ TABOR SLO
 
OŠ VIŽMARJE - BROD
1. 845 COKAN Jan Učenci OŠ VIŽMARJE - BROD SLO
 
OŠ VODICE
1. 757 KAVČIČ Dan Učenci OŠ VODICE SLO
2. 758 KAVČIČ Matija Učenci OŠ VODICE SLO
3. 759 MLAKAR Matic Učenci OŠ VODICE SLO
4. 760 KREMŽAR Lucija Učenke OŠ VODICE SLO
 
OŠ ŠKOFLJICA
1. 770 JORDAN Grega Učenci OŠ ŠKOFLJICA SLO
2. 771 MORE Luka Učenci OŠ ŠKOFLJICA SLO
3. 772 GREGORIČ Rok Učenci OŠ ŠKOFLJICA SLO
4. 773 ŠTRUKELJ Nejc Učenci OŠ ŠKOFLJICA SLO
5. 774 DRNOVŠEK Ela Učenke OŠ ŠKOFLJICA SLO
 
SREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠČINA
1. 745 NOVAK Jakob Dijaki SREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠČINA SLO
2. 746 KRKOČ Urban Dijaki SREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠČINA SLO
 
WALFDORSKA GIMNAZIJA
1. 756 ŠKODIČ Nika Dijakinje WALFDORSKA GIMNAZIJA SLO
 
ŠC KRANJ - STROKOVNA GIMNAZIJA
1. 747 TURK Nejc Dijaki ŠC KRANJ - STROKOVNA GIMNAZIJA SLO
 
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
1. 864 KAVČIČ Julijan Dijaki ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SLO
2. 865 HAJDINJAK Maša Dijakinje ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SLO
3. 866 KAVČIČ Lucija Dijakinje ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SLO
4. 867 LAZAR Hana Dijakinje ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SLO
5. 868 MALUS Vita Dijakinje ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SLO
6. 869 OBLAK Živa Dijakinje ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SLO
7. 870 NOVAK Nika Dijakinje ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SLO
8. 871 MEDVEŠEK David Dijaki ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SLO
9. 872 MOJŠKERC Nejc Dijaki ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SLO
10. 873 ROŽANEC Jurij Dijaki ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SLO
11. 874 GRUM Miklavž Dijaki ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SLO
12. 875 TRAJBARIČ Martin Dijaki ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SLO
 
ŠOLSKI CENTER KRANJ STŠ
1. 749 ZUPAN Tilen Dijaki ŠOLSKI CENTER KRANJ STŠ SLO
 
ŠOLSKI CENTER KRŠKO - SEVNICA
1. 748 JEVŠEVAR Martin Dijaki ŠOLSKI CENTER KRŠKO - SEVNICA SLO