DP Šolsko 27. 09. 2017 19:18:49
Start list by classes (stage 1 - DP Šolsko)

No. St. No. Chip No. Name Class Club Country Start 1
 
DIJAKI D
1. 16 445683 ŽLINDRA David DIJAKI D GIM. IN SŠ RUDOLFA MAISTRA SLO 02:03
2. 330 887793 SAJOVIC Nejc DIJAKI D SR. LESARSKA Š. LJ. SLO 06:04
3. 12 2107076 KUNSTELJ Luka DIJAKI D GIM. IN SŠ RUDOLFA MAISTRA SLO 08:05
4. 18 2077609 GANTAR Tjaž DIJAKI D GIM. JURIJA VEGE SLO 10:01
5. 347 2069831 ŠTIH Miha DIJAKI D ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 12:00
6. 10 9101667 BLAŽ Matic DIJAKI D GIM. IN SŠ RUDOLFA MAISTRA SLO 13:59
7. 328 2103512 ZORMAN Gaj DIJAKI D SR. LESARSKA Š. LJ. SLO 20:08
8. 28 442825 POLJANŠEK Mark DIJAKI D GIM. LEDINA SLO 22:48
9. 345 435645 MALI Anže DIJAKI D ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 24:31
10. 38 2103515 ŽNIDARŠIČ Bor DIJAKI D GIM. ŠIŠKA SLO 28:07
11. 344 GRAD Jaka DIJAKI D ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 30:02
12. 327 2069807 KAVČIČ Domen DIJAKI D SR. LESARSKA Š. LJ. SLO 32:01
13. 332 442820 JEREB Nejc DIJAKI D ŠC KRANJ - STROK. GIM. SLO 34:04
14. 15 895033 SIRC Lovro DIJAKI D GIM. IN SŠ RUDOLFA MAISTRA SLO 36:03
15. 42 445701 ČOPI Gašper DIJAKI D GIM. TOLMIN SLO 38:02
16. 329 895026 Serženta Aleš DIJAKI D SR. LESARSKA Š. LJ. SLO 42:02
17. 13 2069796 RAVNIKAR Žan DIJAKI D GIM. IN SŠ RUDOLFA MAISTRA SLO 44:02
18. 1 886213 JAGODIČ Tilen DIJAKI D ER STROKOVNA ŠOLA IN GIM. LJUBLJANA SLO 46:04
19. 11 2070914 KAVČIČ Jure DIJAKI D GIM. IN SŠ RUDOLFA MAISTRA SLO 52:06
20. 349 1398954 VEROVŠEK Jan DIJAKI D ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 53:58
21. 27 1401646 KOFOL Nejc DIJAKI D GIM. LEDINA SLO 56:01
22. 333 1398927 LUZNAR Aljaž DIJAKI D ŠC KRANJ - STROK. GIM. SLO 58:02
23. 3 349769 ZUPAN Peter DIJAKI D GIM. BEŽIGRAD SLO 60:03
24. 19 2077612 RUPNIK Ambrož DIJAKI D GIM. JURIJA VEGE SLO 62:01
25. 43 442829 TALJAT Žiga DIJAKI D GIM. TOLMIN SLO 64:03
26. 346 2103521 MERŠE Rok DIJAKI D ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 67:49
27. 17 1401696 VOVK Peter DIJAKI D GIM. IN SŠ RUDOLFA MAISTRA SLO 69:56
28. 26 232445 SMOLE Brin DIJAKI D GIM. LEDINA SLO 72:03
29. 334 1401594 NOVAK AntonNino DIJAKI D VEGOVA LJUBLJANA SLO 73:59
30. 348 1401589 URŠIČ Domen DIJAKI D ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 75:59
31. 30 2107096 TOMC Brin DIJAKI D GIM. LEDINA SLO 78:00
32. 2 443943 MOČNIK Saš DIJAKI D GIM. BEŽIGRAD SLO 80:09
 
DIJAKI E
1. 44 1908999 ŠKARABOT Matej DIJAKI E GIM. VIČ SLO 07:02
2. 352 2069829 JALEN Gašper DIJAKI E ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 15:05
3. 20 442814 HADALIN Iztok DIJAKI E GIM. JURIJA VEGE SLO 19:01
4. 4 1401504 PETROVIČ Gašper DIJAKI E GIM. BEŽIGRAD SLO 23:02
5. 354 435638 KUZMAN Mark DIJAKI E ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 26:59
 
DIJAKINJE D
1. 358 2107089 PELICON Urša DIJAKINJE D ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 01:03
2. 31 FERENC Julija DIJAKINJE D GIM. LEDINA SLO 05:00
3. 35 2069791 PRIMOŽIČ Patricija DIJAKINJE D GIM. MOSTE SLO 17:00
4. 33 889729 ŠALAMUN Ana DIJAKINJE D GIM. LEDINA SLO 29:03
5. 32 2041030 KRUŠIČ Špela DIJAKINJE D GIM. LEDINA SLO 37:03
6. 21 1398929 POLJANŠEK Nika DIJAKINJE D GIM. JURIJA VEGE SLO 41:00
7. 357 886215 MERŠE Pia DIJAKINJE D ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 45:02
8. 8 422537 PESTOTNIK Stres Dora DIJAKINJE D GIM. BEŽIGRAD SLO 53:01
9. 24 2077602 RAZPET Deja DIJAKINJE D GIM. JURIJA VEGE SLO 56:59
10. 359 2052388 POGAČAR Ana Pia DIJAKINJE D ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 60:59
11. 6 1401595 KOBETIČ Nika DIJAKINJE D GIM. BEŽIGRAD SLO 68:57
12. 356 1401644 KUŠAR Katarina DIJAKINJE D ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 72:51
13. 41 438998 PUGELJ Nina DIJAKINJE D GIM. ŠIŠKA SLO 76:59
14. 5 406801 ŠTRUMBELJ Lana DIJAKINJE D GIM. BEŽIGRAD SLO 80:57
15. 355 2107083 KOS Leila DIJAKINJE D ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 84:52
16. 7 9011122 ZAVRL Zala DIJAKINJE D GIM. BEŽIGRAD SLO 89:01
17. 360 2069828 SLAPNIK ANŽUR Mateja DIJAKINJE D ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 90:58
 
DIJAKINJE E
1. 34 445704 MOČNIK Tamara DIJAKINJE E GIM. LEDINA SLO 37:01
2. 362 2034095 JEZERŠEK Polona DIJAKINJE E ZAVOD SV. STANISLAVA SLO 48:49
 
UČENCI A
1. 326 438986 COKAN Jan UČENCI A OŠ VIŽMARJE BROD SLO 00:02
2. 276 2107099 PREVODNIK Lovro UČENCI A OŠ DAVORINA JENKA SLO 02:05
3. 249 2107077 BOHINC Tim UČENCI A OŠ VODICE SLO 04:03
4. 132 2107092 PLEVEL Patrik UČENCI A OŠ KOMENDA MOSTE SLO 06:10
5. 277 2052383 STELE Miha UČENCI A OŠ DAVORINA JENKA SLO 08:11
6. 251 2107084 HODŽAR Ajd UČENCI A OŠ VODICE SLO 10:03
7. 205 2103524 OZMEC Kimi UČENCI A OŠ SVETI TOMAŽ SLO 12:07
8. 286 445662 BOMBEK Maj UČENCI A OŠ TABOR I. SLO 14:30
9. 247 235878 KURINČIČ Jakob UČENCI A OŠ TOMA BREJCA SLO 16:04
10. 196 442801 BUKOVIČ Teo UČENCI A OŠ SVETI TOMAŽ SLO 18:06
11. 252 435636 SRABOTIČ Val UČENCI A OŠ VODICE SLO 20:06
12. 166 2088832 FERENC Martin UČENCI A OŠ POLJE SLO 22:01
13. 123 442840 DOBRAVEC Nejc UČENCI A OŠ KAŠELJ SLO 24:04
14. 248 435134 FOŠKI Oskar UČENCI A OŠ VALENTINA VODNIKA SLO 26:05
15. 284 442830 POROPAT Taj UČENCI A OŠ TABOR I. SLO 28:05
16. 250 435628 GREŠAK Nik UČENCI A OŠ VODICE SLO 30:03
17. 78 2069825 SELJAK Jaka UČENCI A OŠ DAVORINA JENKA SLO 32:02
18. 288 435644 COKAN JUS Erazem UČENCI A OŠ TABOR I. SLO 34:03
19. 57 2045663 BOGATAJ Rok UČENCI A OŠ CERKNO SLO 36:02
20. 204 445709 HEBAR KOSI Nino UČENCI A OŠ SVETI TOMAŽ SLO 38:03
21. 285 895034 LUKETIČ JONA Emanuel UČENCI A OŠ TABOR I. SLO 40:02
22. 128 438991 MALUS Drejc UČENCI A OŠ KOMENDA MOSTE SLO 42:00
23. 287 2041028 MATUŠAN Luka UČENCI A OŠ TABOR I. SLO 46:05
24. 173 886216 TOMŠIČ Žan UČENCI A OŠ SOSTRO SLO 47:59
25. 79 438995 KOLNER Anže UČENCI A OŠ DAVORINA JENKA SLO 49:53
26. 279 406857 GANTAR Borut UČENCI A OŠ IDRIJA SLO 52:08
27. 129 438993 MALUS Ožbej UČENCI A OŠ KOMENDA MOSTE SLO 56:03
28. 278 1401645 ERZAR Val UČENCI A OŠ DAVORINA JENKA SLO 62:11
29. 197 1401691 MUNDA Matic UČENCI A OŠ SVETI TOMAŽ SLO 63:59
30. 122 1401586 KODER Svit UČENCI A OŠ KAŠELJ SLO 65:56
31. 131 1401600 JEREBIČ Simon Erik UČENCI A OŠ KOMENDA MOSTE SLO 68:00
32. 199 1401692 SIRC Janez UČENCI A OŠ SVETI TOMAŽ SLO 69:58
33. 283 1401695 KARNIČNIK Alex UČENCI A OŠ TABOR I. SLO 72:14
34. 130 1401620 TRUNK Nejc UČENCI A OŠ KOMENDA MOSTE SLO 74:00
35. 198 2069839 PEVEC Žan UČENCI A OŠ SVETI TOMAŽ SLO 76:10
36. 253 2070916 KAVČIČ Dominik UČENCI A OŠ VODICE SLO 78:10
37. 45 2102044 VALIČ Ištvan UČENCI A I. OŠ SLOVENJ GRADEC SLO 80:11
38. 206 2065592 ŠTUHEC Simon UČENCI A OŠ SVETI TOMAŽ SLO 82:00
39. 254 2069837 KREMŽAR Florjan UČENCI A OŠ VODICE SLO 83:49
40. 133 439000 ŠVIGELJ Vito Luka UČENCI A OŠ KOMENDA MOSTE SLO 86:02
41. 46 2112852 MIHELJAK Tevž UČENCI A I. OŠ SLOVENJ GRADEC SLO 87:58
 
UČENCI B
1. 85 2034093 REMEC Anej UČENCI B OŠ DOBRAVLJE SLO 01:11
2. 157 2069836 PISK Jakob UČENCI B OŠ POLJANE SLO 03:02
3. 256 2107081 HUMAR Nace UČENCI B OŠ VODICE SLO 05:00
4. 86 2034088 SAMEC Gašper UČENCI B OŠ DOBRAVLJE SLO 07:25
5. 200 2065596 CIZERL Erik UČENCI B OŠ SVETI TOMAŽ SLO 11:02
6. 236 2107094 GREGORIČ Rok UČENCI B OŠ ŠKOFLJICA SLO 13:02
7. 134 2069800 TURK Nejc UČENCI B OŠ KOMENDA MOSTE SLO 15:00
8. 255 2069826 ALJAŽ Domen UČENCI B OŠ VODICE SLO 17:04
9. 51 2069822 LAP Nik UČENCI B OŠ 27 JULIJ KAMNIK SLO 19:06
10. 337 2103518 KULENOVIĆ Mateo UČENCI B VIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA SLO 21:07
11. 203 2103517 PERKO Kevin UČENCI B OŠ SVETI TOMAŽ SLO 23:03
12. 175 2103514 ŽAKELJ Leon UČENCI B OŠ SOSTRO SLO 25:35
13. 292 422533 BUČI Arti UČENCI B OŠ TABOR I. SLO 27:11
14. 88 2056377 PREMRN Denis UČENCI B OŠ DOBRAVLJE SLO 29:00
15. 339 442819 ŽMAK Valentin UČENCI B VIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA SLO 31:01
16. 294 442803 MAJHENIČ Jan Luka UČENCI B OŠ TABOR I. SLO 32:58
17. 201 435629 JOB Mihael UČENCI B OŠ SVETI TOMAŽ SLO 35:05
18. 289 895024 RAJTER Matic UČENCI B OŠ TABOR I. SLO 39:01
19. 113 895023 GNEZDA Žan UČENCI B OŠ IDRIJA SLO 40:58
20. 336 895041 HECL Nik UČENCI B VIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA SLO 42:58
21. 116 895025 PETRIČ Timi UČENCI B OŠ IDRIJA SLO 45:00
22. 80 2069816 SELJAK Luka UČENCI B OŠ DAVORINA JENKA SLO 46:59
23. 257 886206 KAVČIČ Matija UČENCI B OŠ VODICE SLO 48:52
24. 280 2107071 GANTAR Primož UČENCI B OŠ IDRIJA SLO 51:01
25. 338 886740 ŽELEZINGER Nik UČENCI B VIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA SLO 53:03
26. 258 1401596 PALMER Luka UČENCI B OŠ VODICE SLO 55:10
27. 114 435604 KAVČIČ Valentin UČENCI B OŠ IDRIJA SLO 56:58
28. 290 1401648 HREN ANEJ UČENCI B OŠ TABOR I. SLO 59:07
29. 293 1401546 KOS David UČENCI B OŠ TABOR I. SLO 61:02
30. 174 1401545 FAŠUN Aljoša UČENCI B OŠ SOSTRO SLO 63:03
31. 202 1401587 OBRAN Žan UČENCI B OŠ SVETI TOMAŽ SLO 65:04
32. 83 2056392 KLANČAR Kevin UČENCI B OŠ DOBRAVLJE SLO 69:01
33. 295 1401544 GULIČ Gaber UČENCI B OŠ TABOR I. SLO 70:55
34. 237 1398939 TOMŠIČ Mark UČENCI B OŠ ŠKOFLJICA SLO 72:50
35. 59 1401598 KATARIČ Rok UČENCI B OŠ CERKNO SLO 74:55
36. 135 2070917 ZUPAN Tilen UČENCI B OŠ KOMENDA MOSTE SLO 76:57
37. 291 2069827 VUKOVIČ Črt UČENCI B OŠ TABOR I. SLO 79:09
38. 47 2112853 ŠTIFTER Matevž UČENCI B II. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC SLO 80:54
39. 245 2107052 ŠORLI BD Blaž UČENCI B OŠ TOLMIN SLO 83:00
40. 244 2107074 ŠORLI CK Blaž UČENCI B OŠ TOLMIN SLO 86:55
41. 84 445678 NOVAK Jakob UČENCI B OŠ DOBRAVLJE SLO 88:46
 
UČENCI C
1. 213 445671 VLAŠIČ Žiga UČENCI C OŠ SVETI TOMAŽ SLO 00:04
2. 138 2103529 ŠTEBE Domen UČENCI C OŠ KOMENDA MOSTE SLO 01:09
3. 235 2069823 FLORJAN Matija UČENCI C OŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI SLO 02:12
4. 176 2107100 HABIČ Benjamin UČENCI C OŠ SOSTRO SLO 03:07
5. 209 2107087 PETRENA David UČENCI C OŠ SVETI TOMAŽ SLO 04:06
6. 299 2069830 LAZNIK Noa UČENCI C OŠ TABOR I. SLO 05:04
7. 117 BRUS Jakob UČENCI C OŠ IDRIJA SLO 06:06
8. 303 2107095 BIJELIČ Dejan UČENCI C OŠ TABOR I. SLO 07:11
9. 61 2107078 GABRŠČEK Nejc UČENCI C OŠ CERKNO SLO 08:06
10. 9 422508 PESTOTNIK Stres Svit UČENCI C GIM. BEŽIGRAD SLO 09:03
11. 159 2107090 PODREKAR Žiga UČENCI C OŠ POLJANE SLO 10:15
12. 112 2107053 POŽENEL Natan Maj UČENCI C OŠ DUŠANA MUNIHA SLO 12:01
13. 177 2107082 JERLAH Erazem UČENCI C OŠ SOSTRO SLO 13:07
14. 297 2041793 RAJTER Tomaž UČENCI C OŠ TABOR I. SLO 14:04
15. 70 2069844 OZEBEK Anej UČENCI C OŠ CERKNO SLO 15:11
16. 96 438031 TOZAN Uroš UČENCI C OŠ DOBRAVLJE SLO 16:06
17. 179 442821 VREČAR Žiga UČENCI C OŠ SOSTRO SLO 17:11
18. 65 2107069 OBID Aljaž UČENCI C OŠ CERKNO SLO 18:02
19. 97 1398936 BRATOŽ Jani UČENCI C OŠ DOBRAVLJE SLO 19:02
20. 234 435651 ZAKONJŠEK Julijan UČENCI C OŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI SLO 20:07
21. 68 2103511 GABERŠČEK Klemen UČENCI C OŠ CERKNO SLO 21:30
22. 298 442834 REHER Mel UČENCI C OŠ TABOR I. SLO 22:08
23. 119 2107061 LOGAR Enej UČENCI C OŠ IDRIJA SLO 23:00
24. 296 435646 SAMEJA Matic Rok UČENCI C OŠ TABOR I. SLO 25:29
25. 207 2052384 BEC Nejc UČENCI C OŠ SVETI TOMAŽ SLO 26:29
26. 158 2077610 PADEŽNIK Maks UČENCI C OŠ POLJANE SLO 28:13
27. 98 253334 KRKOČ Janoš UČENCI C OŠ DOBRAVLJE SLO 29:04
28. 64 435654 NOVINC Jaka UČENCI C OŠ CERKNO SLO 30:07
29. 139 2103519 PLEVEL Jure UČENCI C OŠ KOMENDA MOSTE SLO 31:16
30. 93 445688 MAITI Matija UČENCI C OŠ DOBRAVLJE SLO 32:03
31. 211 442836 PLOHL Aljaž UČENCI C OŠ SVETI TOMAŽ SLO 33:08
32. 63 422531 MAVRI Blaž UČENCI C OŠ CERKNO SLO 34:05
33. 92 2056379 KRKOČ Urban UČENCI C OŠ DOBRAVLJE SLO 35:06
34. 180 2041027 MELIHEN Žiga UČENCI C OŠ SOSTRO SLO 36:01
35. 62 445696 KLASIĆ Blaž UČENCI C OŠ CERKNO SLO 37:03
36. 233 445708 ZUPANC Jaka UČENCI C OŠ ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI SLO 38:04
37. 238 895018 ŽNIDARŠIČ Anže UČENCI C OŠ ŠKOFLJICA SLO 39:03
38. 67 435615 ČELIK Aljaž UČENCI C OŠ CERKNO SLO 39:58
39. 91 BOLE Luka UČENCI C OŠ DOBRAVLJE SLO 41:00
40. 212 895027 ERJAVEC Žiga Miha UČENCI C OŠ SVETI TOMAŽ SLO 42:07
41. 124 1401592 ZGONEC Gašper UČENCI C OŠ KAŠELJ SLO 43:05
42. 301 895035 DRAKŠIČ Gal UČENCI C OŠ TABOR I. SLO 44:20
43. 52 895021 ANDERLUH Luka UČENCI C OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA SLO 45:00
44. 261 886741 NOVAK Martin UČENCI C OŠ VODICE SLO 47:04
45. 178 895028 PREDALIČ Luka UČENCI C OŠ SOSTRO SLO 47:54
46. 56 308919 ZORKO Nejc UČENCI C OŠ BREŽICE SLO 52:01
47. 60 8632864 DOMNIK Nejc UČENCI C OŠ CERKNO SLO 53:01
48. 66 1401503 ŽUK Lovro UČENCI C OŠ CERKNO SLO 56:07
49. 95 2056372 ŠINIGOJ Jure UČENCI C OŠ DOBRAVLJE SLO 57:05
50. 208 1401505 GOLOB Tomi UČENCI C OŠ SVETI TOMAŽ SLO 58:04
51. 118 2077601 KAVČIČ Julijan UČENCI C OŠ IDRIJA SLO 59:03
52. 55 2077853 JEVŠEVAR Martin UČENCI C OŠ BREŽICE SLO 60:04
53. 259 1401647 STRAŽE Jurij UČENCI C OŠ VODICE SLO 61:06
54. 210 1401697 PEVEC Nejc UČENCI C OŠ SVETI TOMAŽ SLO 62:06
55. 281 1401547 JAGODIČ David UČENCI C OŠ MENGEŠ SLO 63:19
56. 136 2069824 KERN Rok UČENCI C OŠ KOMENDA MOSTE SLO 64:02
57. 54 406722 HRIBAR Timotej UČENCI C OŠ BREŽICE SLO 65:00
58. 99 349763 SAMEC Andraž UČENCI C OŠ DOBRAVLJE SLO 66:00
59. 69 886210 KATARIĆ Tit UČENCI C OŠ CERKNO SLO 66:57
60. 160 1401597 BOŽNAR Urban UČENCI C OŠ POLJANE SLO 67:43
61. 137 2069806 ŽURBI Domen UČENCI C OŠ KOMENDA MOSTE SLO 69:04
 
UČENKE A
1. 305 445674 MARIN Hana UČENKE A OŠ TABOR I. SLO 01:05
2. 273 2107093 CIPERLE Sara UČENKE A OŠ DAVORINA JENKA SLO 03:02
3. 216 2069840 ERJAVEC Jana UČENKE A OŠ SVETI TOMAŽ SLO 05:24
4. 309 445686 DRAME Tosja UČENKE A OŠ TABOR I. SLO 07:03
5. 140 2107079 LONČAR Naja UČENKE A OŠ KOMENDA MOSTE SLO 11:01
6. 72 2107054 OBID Neža UČENKE A OŠ CERKNO SLO 13:00
7. 304 2103530 BREZEC Taja UČENKE A OŠ TABOR I. SLO 15:00
8. 215 435610 CIZERL Ilona UČENKE A OŠ SVETI TOMAŽ SLO 16:57
9. 82 415600 PREGL Lana UČENKE A OŠ DAVORINA JENKA SLO 21:01
10. 214 435622 BEC Maša UČENKE A OŠ SVETI TOMAŽ SLO 22:58
11. 274 435632 KNAFLIČ Lara UČENKE A OŠ DAVORINA JENKA SLO 25:04
12. 144 2069817 SAKSIDA Nina UČENKE A OŠ KOMENDA MOSTE SLO 27:00
13. 71 2052183 ERŽEN Nea UČENKE A OŠ CERKNO SLO 29:01
14. 185 349767 UGRIN Nikolina UČENKE A OŠ SOSTRO SLO 31:02
15. 145 2069804 KERN Patricija UČENKE A OŠ KOMENDA MOSTE SLO 32:59
16. 217 442839 HEBAR Stela UČENKE A OŠ SVETI TOMAŽ SLO 34:59
17. 308 445710 ŽIGART RUBELJ Vita UČENKE A OŠ TABOR I. SLO 37:36
18. 48 2102039 RAJ Ema Pika UČENKE A I. OŠ SLOVENJ GRADEC SLO 40:58
19. 307 895031 DOVNIK Ajda UČENKE A OŠ TABOR I. SLO 45:03
20. 142 2069805 TRUNK Neža UČENKE A OŠ KOMENDA MOSTE SLO 48:53
21. 125 886739 LAVRIN POVŠE Isabelle UČENKE A OŠ KAŠELJ SLO 51:30
22. 275 886214 ŠERUGA Ela UČENKE A OŠ DAVORINA JENKA SLO 53:13
23. 143 2069810 ŠVIGELJ Zala Mia UČENKE A OŠ KOMENDA MOSTE SLO 55:03
24. 306 1398946 LEŠNIK Lana UČENKE A OŠ TABOR I. SLO 59:07
25. 81 406831 KOLNER Brina UČENKE A OŠ DAVORINA JENKA SLO 60:59
 
UČENKE B
1. 246 445682 ČUJEC Alina UČENKE B OŠ TOLMIN SLO 00:03
2. 186 887796 HABIČ Nika UČENKE B OŠ SOSTRO SLO 02:04
3. 161 445690 JURČIČ Nika UČENKE B OŠ POLJANE SLO 04:06
4. 104 1398947 LOZAR Zala UČENKE B OŠ DOBRAVLJE SLO 06:03
5. 187 2069832 NOVAK Julija UČENKE B OŠ SOSTRO SLO 08:01
6. 224 2107080 Kekec Anabela UČENKE B OŠ SVETI TOMAŽ SLO 10:11
7. 314 2107098 HOHNEC ROŠKAR Tea UČENKE B OŠ TABOR I. SLO 12:05
8. 100 2056383 GREGORČIČ Ema UČENKE B OŠ DOBRAVLJE SLO 13:59
9. 219 2103523 KRAJNC Amadeja UČENKE B OŠ SVETI TOMAŽ SLO 16:06
10. 340 442805 MRMOLJA Ines UČENKE B VIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA SLO 18:01
11. 146 2069813 MALUS Vita UČENKE B OŠ KOMENDA MOSTE SLO 19:59
12. 265 2103910 KREMŽAR Lucija UČENKE B OŠ VODICE SLO 24:00
13. 223 435637 KOSI Sara UČENKE B OŠ SVETI TOMAŽ SLO 26:06
14. 312 2103516 PURG Iva UČENKE B OŠ TABOR I. SLO 28:00
15. 263 2041029 HOČEVAR Lucija UČENKE B OŠ VODICE SLO 34:15
16. 50 2102035 ERLAH Larisa UČENKE B I. OŠ SLOVENJ GRADEC SLO 36:08
17. 311 895037 VUJAKLIJA Maša UČENKE B OŠ TABOR I. SLO 38:13
18. 264 886744 RAKUN Špela UČENKE B OŠ VODICE SLO 40:05
19. 190 895019 STERLE Tjaša UČENKE B OŠ SOSTRO SLO 41:59
20. 220 886736 LIPOVŠEK Minea UČENKE B OŠ SVETI TOMAŽ SLO 44:03
21. 310 886734 PLAZOVNIK BEDRAČ Ana Lenka UČENKE B OŠ TABOR I. SLO 46:02
22. 49 2112858 BILIČ Aleksandra UČENKE B I. OŠ SLOVENJ GRADEC SLO 47:58
23. 341 886217 LUKIĆ Minea UČENKE B VIZ OŠ MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA SLO 50:01
24. 147 235877 KAVČIČ Lucija UČENKE B OŠ KOMENDA MOSTE SLO 52:07
25. 232 886738 KOSI Lea UČENKE B OŠ SVETI TOMAŽ SLO 54:20
26. 167 442838 FERENC Tinka UČENKE B OŠ POLJE SLO 56:04
27. 103 445670 STRES Tinkara UČENKE B OŠ DOBRAVLJE SLO 58:06
28. 222 1401588 HEBAR Klara UČENKE B OŠ SVETI TOMAŽ SLO 60:06
29. 191 1401694 IVANOVIĆ Teodora UČENKE B OŠ SOSTRO SLO 62:07
30. 240 1398943 DRNOVŠEK Ela UČENKE B OŠ ŠKOFLJICA SLO 64:01
31. 218 1401618 ERJAVEC Ema UČENKE B OŠ SVETI TOMAŽ SLO 67:52
32. 126 1401616 VUILOVA Kristina UČENKE B OŠ KAŠELJ SLO 70:00
33. 239 1401501 ŽAGAR Ela UČENKE B OŠ ŠKOFLJICA SLO 74:04
34. 188 438992 FAŠUN Iza UČENKE B OŠ SOSTRO SLO 80:06
35. 221 438982 TOMANIČ Špela UČENKE B OŠ SVETI TOMAŽ SLO 81:54
36. 313 2107091 LJESKOVAC Nika UČENKE B OŠ TABOR I. SLO 84:06
37. 262 235900 ERCE Nina UČENKE B OŠ VODICE SLO 86:25
38. 105 445673 MAMIČ Hana UČENKE B OŠ DOBRAVLJE SLO 88:08
39. 315 2103527 NAMESTNIK Sara UČENKE B OŠ TABOR I. SLO 90:10
 
UČENKE C
1. 164 2107085 ŠINKOVEC Jedrt UČENKE C OŠ POLJANE SLO 00:02
2. 151 445672 DACAR Hana UČENKE C OŠ KOMENDA MOSTE SLO 02:06
3. 162 2103526 CVIRN Malči UČENKE C OŠ POLJANE SLO 04:01
4. 226 2103525 ČUŠ Monika UČENKE C OŠ SVETI TOMAŽ SLO 06:07
5. 77 2107088 ŠTREMFELJ Daša UČENKE C OŠ CERKNO SLO 08:03
6. 270 2103522 PATERNOSTER Darja UČENKE C OŠ ZADOBROVA SLO 10:08
7. 127 1401617 ZGONEC Katja UČENKE C OŠ KAŠELJ SLO 12:03
8. 195 2065595 JANČAR BAUMAN Živa UČENKE C OŠ SOSTRO SLO 16:01
9. 121 2069811 LEBAN Manja UČENKE C OŠ IDRIJA SLO 17:58
10. 163 422519 KRŽIŠNIK Tjaša UČENKE C OŠ POLJANE SLO 20:04
11. 228 435626 SLANA Jana UČENKE C OŠ SVETI TOMAŽ SLO 22:06
12. 154 253346 ŠKARABOT Anja UČENKE C OŠ LOG - DRAGOMER SLO 23:59
13. 242 406891 LASIČ Naja UČENKE C OŠ ŠKOFLJICA SLO 26:09
14. 165 422503 ŠTRAVS Katja UČENKE C OŠ POLJANE SLO 28:00
15. 149 2069809 KERN Tina UČENKE C OŠ KOMENDA MOSTE SLO 30:00
16. 272 349771 ŠALAMUN Eva UČENKE C OŠ ZADOBROVA SLO 32:00
17. 322 422516 JAKI Rima UČENKE C OŠ TABOR I. SLO 34:11
18. 150 445706 KODRIN Klara UČENKE C OŠ KOMENDA MOSTE SLO 36:00
19. 192 895016 KRAGLJ Tara UČENKE C OŠ SOSTRO SLO 38:10
20. 193 895017 VRANKAR Nina UČENKE C OŠ SOSTRO SLO 39:59
21. 152 445701 GALJOT Živa UČENKE C OŠ KOMENDA MOSTE SLO 42:02
22. 267 886743 JENKO Eva UČENKE C OŠ VODICE SLO 44:01
23. 170 886208 NOVAK Lucija UČENKE C OŠ SOSTRO SLO 46:01
24. 168 445684 FERENC Zala UČENKE C OŠ POLJE SLO 47:56
25. 227 886731 KRAJNC Gabriela UČENKE C OŠ SVETI TOMAŽ SLO 49:58
26. 241 886742 GLIHA Manca UČENKE C OŠ ŠKOFLJICA SLO 52:08
27. 282 2069847 PUST Karin UČENKE C OŠ NARODNEGA HEROJA MAKSA PEČARJA SLO 54:00
28. 75 1401549 RAZPET Tajda UČENKE C OŠ CERKNO SLO 56:02
29. 225 1401590 BRUMEN Sara UČENKE C OŠ SVETI TOMAŽ SLO 60:07
30. 155 2092828 ŠPENKO Zala UČENKE C OŠ MEDVODE SLO 62:01
31. 323 1401550 VARDA Maša UČENKE C OŠ TABOR I. SLO 64:00
32. 229 1401693 ŠMID Nika UČENKE C OŠ SVETI TOMAŽ SLO 65:54
33. 266 2069815 BABIČ Katja UČENKE C OŠ VODICE SLO 69:58
34. 74 2069843 TUŠAR Teja UČENKE C OŠ CERKNO SLO 72:01
35. 53 406896 ANDERLUH Katarina UČENKE C OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA SLO 74:02
36. 319 1401507 DOKL Melisa UČENKE C OŠ TABOR I. SLO 76:00
37. 73 435655 HADALIN Larisa UČENKE C OŠ CERKNO SLO 78:01
38. 169 435624 JAGER Teja UČENKE C OŠ SOSTRO SLO 80:06
39. 320 253343 POROPAT Brina UČENKE C OŠ TABOR I. SLO 81:55
40. 268 235898 KAVČIČ Lucija UČENKE C OŠ VODICE SLO 83:56
41. 153 406774 PURKART Pia UČENKE C OŠ LOG - DRAGOMER SLO 86:52
42. 231 2069833 BELŠAK Katja UČENKE C OŠ SVETI TOMAŽ SLO 88:21
43. 148 2052394 RAVNIKAR Nika UČENKE C OŠ KOMENDA MOSTE SLO 89:59
44. 76 2114458 REJC Aleksandra UČENKE C OŠ CERKNO SLO 90:58
45. 271 235894 PLUT Manca UČENKE C OŠ ZADOBROVA SLO 92:01
46. 269 2114442 MELINC Maša Julija UČENKE C OŠ ZADOBROVA SLO 94:06